Izvor: HotSport.rs, 07.Apr.2024, 16:53

(POLUVREME) ZVEZDA SE MUČI U SURDULICI: Radnik odlično odoleva crveno-belima, golmani u centru pažnje! (VIDEO)

Ne preterano kvalitetna utakmica na jugu Srbije Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Radnika u Surdulici u okviru 29. kola Superlige Srbije, a nakon 45 minuta igre rezultat na semaforu glasi – 0:0 Crveno-beli su u ovaj meč ušli sa četiri boda predosti u odnosu na prvog pratioca ekipu Partizana, dok je Radnik ovaj meč dočekao ... Read more
The post (POLUVREME) ZVEZDA SE MUČI U SURDULICI: Radnik odlično odoleva crveno-belima, golmani u centru pažnje! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan