Izvor: HotSport.rs, 16.Dec.2023, 17:48

POLUVREME U SUBOTICI: Zvezdina deca kombinovala za prednost svog kluba! (VIDEO)

Ne previše sadržajno poluvreme. Crvena zvezda danas od 16.00 časova gostuje na krajnjem severu Srbije, Spartaku u Subotici, gde bi pobedom obezbedila prvo mesto uoči 171. večitog derbija. Rezultat na poluvremenu jeste minimalnih 0:1 za crveno-bele. Najbolju priliku u uvodnom delu utakmice imao je Šerif Endiaj, koji se sjajno izborio za poziciju, ali je jako ... Read more
The post POLUVREME U SUBOTICI: Zvezdina deca kombinovala za prednost svog kluba! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Subotica