Ostavka zbog bizarnosti na meču Radničkog i Zvezde

Izvor: B92, 09.Okt.2023, 07:58

Epilog bizarne situacija na meču između Radničkog 1923 i Crvene zvezde bila je ostavka sekretara kragujevačkog kluba Marka Dimitrijevića.

Razlog je propust u vezi sa protokolom, pošto je na "Čika Dači" zaigrao fudbaler, koji nije bio na spisku prijavljenih za taj meč.

Na startu drugog poluvremena, domaćin je izvršio tri izmene, a na terenu se našao i Uroš Vidović.

On je ubrzo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << morao van, da bi utakmica bila nastavljena, a posle 45 minuta i okončana trijumfom beogradskih crveno-belih rezultatom 4:3.

Zbog ovog propusta, kao moralni čin, ostavku je podneo spomenuti Dimitrijević, prenosi "Sport Klub".

Sada jedino ostaje da se vidi da li će utakmica biti registrovana službenim rezultatom 3:0 za goste, kao i to da li će Radnički biti naknadno kažnjen.

Pogledaj vesti o: Kragujevac