ODBRANIO PENAL KANGI! Golman Radničkog igra meč karijere (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Feb.2022, 18:47

Mladi čuvar mreže briljira.

Fudbaleri Crvena zvezde i Radničkog iz Niša u ovim trenucima igraju meč osmine finala Kupa Srbije.

Očekivano, Crvena zvezda ima inicijativu od prvog sudijskog zvižduka, ređaju se šanse ispred gola gostiju, ali...

Golman Radničkog, Filip Dujmović igra neverovatan meč, možda i najbolji u dosadašnjoj karijeri. Naime, mladi golman je za nešto više od >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pola sata igra zabeležio čak osam odbrana, a " šlag na tortu" usledio je momentat iz 32. minuta kada je Dujmović odbranio jedanaesterac Geloru Kangi.