
Izvor: Sportske.net, 12.Avg.2020, 15:00
Ništa od Marakane? Nikakav problem, evropsku Zvezdu će videti CELA Srbija!
Lepe vesti za navijače "crveno-belih".
Crvena zvezda u utorak počinje nastup u kvalifikacijama za ovogodišnju Ligu šampiona, a utakmicu protiv gibraltarske Evrope možete gledati u direktnom prenosu na Prvom programu RTS-a, saopštio je javni servis na svom sajtu.
Fudbaleri Crvene zvezde u utorak igraju svoj prvi meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a protivnik je prvak Gibraltara, ekipa Evrope.
Utakmica će se igrati pred >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << praznim tribinama stadiona "Rajko Mitić" sa početkom u 21 sat, a Radio-televizija Srbije obezbedila je direktan prenos.
Ukoliko preskoči prvu prepreku, šampion Srbije će u drugom kolu kvalifikacija za elitno takmičenje igrati protiv boljeg iz duela između Dinamo Tbilisija i Tirane.
Tu utakmicu "crveno-beli" bi igrali kao gosti.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Liga Šampiona