Milošević: Srbiji treba jaka Zvezda

Izvor: Vesti-online.com, 31.Dec.2010, 18:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milošević: Srbiji treba jaka Zvezda

Proslavljeni srpski fudbaler i bivši kandidat za predsednika Partizana Savo Milošević pozdravio je dolazak Roberta Prosinečkog u Crvenu zvezdu.

Milošević je ocenio da je dolaskom Prosinečkog najviše dobila Zvezda, a da u perspektivi može da profitira i kompletan srpski fudbal.

"Prosinečki je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << legenda, jedan od najvećih fudbalera u istoriji bivše države. Ako i približno bude takav trener, uspeh je neminovan", kaže Savo Milošević.

On dodaje da je jaka Zvezda je potrebna srpskom fudbalu.

"Nadam se da će uspeti da promeni stvari nabolje na Marakani, to bi bila velika dobit za srpski fudbal", dodao je za "Blic" Milošević, koji je na kraju ocenio i igranje svog bivšeg kluba Partizana u Ligi šampiona.

"Uživao sam, bez obzira što nisu osvojili nijedan bod. Napravljen je iskorak u igri, Partizan igra i brže i modernije nego prethodnih godina", zaključio je Milošević.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Partizan,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.