Izvor: S media, 25.Okt.2010, 17:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Li Adi: Glup poraz
Najsvetlija tačka Crvene zvezde u meču sa Partizanom (0:1), Li Adi, žali zbog "glupog" poraza i smatra da bi 139. "večiti derbi" verovatno bio završen bez golova, da nije bilo greške Slavoljuba Đorđevića.
Stanojević: Zvezda bezopasna
- Utakmica je bila nekako spora, imao sam utisak da golova ne bi ni bilo da nismo pogrešili. Zato mi je poraz glup, ali i to je fudbal. Žao mi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je zbog navijača koji nas zaista super bodre i uvek su tu. Meni je čast što igram u Zvezdi, i nadam se da ćemo pobediti na sledećoj utakmici – istakao je reprezentativac Gane za klupski sajt crveno-belih.
"Delije" su ostavile poseban utisak na novajliju u crveno-belom dresu.
- Kada sam video atmosferu i čuo kako nas navijači bodre, zaista mi je bilo veliko zadovoljstvo da odigram utakmicu. Prijalo mi je, ali na kraju sam morao da budem tužan jer smo izgubili.
Stojković pred kaznom
O ličnom učinku defanzivac Zvezde nije želeo mnogo da priča.
- Svakog protivnika poštujem, ali meni zaista nije bilo posebno teško protiv napadača protivničkog tima. Da nije bilo greške ne bismo primili gol, ali to je fudbal. Izgubili smo i idemo dalje, a rivalu čestitamo – poručio je Li Adi, koga sa saigračima narednog vikenda očekuje utakmica u Kuli, protiv Hajduka.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Večiti derbi, Ada
Li Adi o "glupom porazu u derbiju": Nije mi bilo teško protiv Partizanovih napadača
Izvor: Blic, 25.Okt.2010
Odbambeni igrač Crvene zvezde Li Adi ne krije da je uživao u večitom derbiju ali žali što su navijači Crvene zvezde otišli nezadovoljni sa utakmice..."Meni je utakmica bila 'maksimalna'. Kad sam video atmosferu navijača i kako nas bodre zaista sam imao veliko zadovoljstvo da igram i tako je i...








