Izvor: B92, 27.Okt.2014, 01:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katai: Pokazaću da vredim
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai rekao je za ’Sport’ da će dokazati da je pojačanje crveno-belih.
On od dolaska na pozakmicu nije dobijao previše prilike, a sada je istakao da je spreman da pokaže svoj kvalitet.
„Neću da polemišem, kako me ne bi pogrešno shvatili, ali nisam neozbiljan. Svestan sam da se nalazim u klubu koji ne trpi prosek i pokazaću učinkom da vredim. Želim uspehe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa Zvezdom, a znam da nije lako ući brzo u dobru formu“, kaže Katai.
On je izrazio nadu da će već naredni duel protiv Donjeg Srema početi u startnoj postavi.
„Nadam se da ću da budem starter na tom ili na nekom sledećem ispitu pošto su pred nama tri meča za samo sedam dana, a potrebna je ogromna energija da se ostvari zacrtani planovi. Hoću da ponovim da bez konstantnih napora nema napretka i to je sasvim jasno. Možda šef hoće da prođem pripreme na zimu, pa da onda odrađujem zadatke.“










