KAKAV POČETAK U SUBOTICI: Zvezda povela preko Bukarija, pa Spartakov Japanac doneo izjednačenje!

Izvor: HotSport.rs, 05.Apr.2023, 19:01

Već dva gola su viđena na severu Srbije Fudbaleri Crvene zvezde u Subotici igraju meč 29. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe domaćeg Spartaka. Nije prošlo ni deset minuta, a rezultat na gradskom stadionu je već bio 1:1. Nakon ozbiljno propusta odbrane domaćih Osman Bukari je ostao sam i povukao je sprint, te je ... Read more
The post KAKAV POČETAK U SUBOTICI: Zvezda povela preko Bukarija, pa Spartakov Japanac doneo izjednačenje! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Subotica