Izvor: RTS, 17.Apr.2021, 21:07

Još jedan preokret Zvezde na stadionu "Rajko Mitić", uprkos promašenim penalima

Fudbaleri Crvene zvezde napravili su još jedan preokret na stadionu "Rajko Mitić" i pobedili Radnik iz Surdulice. Zvezda je u utakmici 32. kola Linglong Superlige Srbije gubila na poluvremenu, ali je uspela da pobedi uprkos tome što je promašila dva penala.
Crveno-beli su od samog starta krenuli da napadaju, u uvodnim minutima Mirko Ivanić je imao nekoliko šansi, a prvu veliku priliku propustio je Željko Gavrić.
Njemu je šut odbranio golman Ivan Kostić, koji je brzo morao da napusti igru jer je dobio neugodan udarac od Sekua Sanogoa i povredio koleno.
Zamenio Stefan Ranđelović koji nije ni sanjao da će imati ovakvu utakmicu u Beogradu.