Izvor: JužneVesti.com, 17.Apr.2021, 22:31

Radnik vodio, pa izgubio u Beogradu - Ranđelović odbranio dva penala

Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su u Beogradu od Crvene zvezde. Utakmica na stadionu “Rajko Mitić” odigrana u okviru 32. kola Superlige Srbije završena je rezultatom 2:1, nakon preokreta Beograđana.
Zvezda je od početka krenula ofnazivno, a već posle nekoliko minuta šansu je imao Mirko Ivanić, ali je loše zahvatio loptu, te je pokušaj propao. Ovo nam je odmah nagovestilo dobar fudbal, što smo i videli u nastavku. Briljirao je na golu gostiju Ivan Kostić i zaustavljao sve pokušaje Crvene zvezde. Ipak, u jednom sudaru sa Sanogom on se povredio pa je na teren morao Stefan Ranđelović od 18. minuta....