Izvor: MozzartSport.com, 26.Okt.2020, 02:03

Ivanić: Žao mi je, radiću još jače

Vezista crveno-belih se vratio u tim posle preležane korone, ali je bio tragičar meča protiv Ivanjičana
Nisu crveno-beli uspeli da slome otpor Javora (0:0), a tragičar utakmice je vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić, koji u drugom poluvremenu nije uspeo da realizuje jedanaesterac. Posle dobijenog negativnog nalaza na korona virus vratio se u prvu postavu srpskog šampiona.
"Lako mi je da dajem izjave posle pobeda, golova, asistencija. I sada sam želeo da dam izjavu posle promašenog penala i slabije igre. Bio sam odsutan jedan period zbog dobijenog pozitivnog nalaza na ...