Golčina Živkovića, Stanković isključen – Zvezda slavila preokretom VIDEO

Izvor: B92, 24.Jun.2022, 21:01

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu rezultatom 2:1 protiv slovenačkog kluba Bravo.

Crvena zvezda je pripreme u Sloveniji počela pobedom, dok su fudbaleri Partizana poraženi od Kluža.

Ova utakmica nije počela baš najbolje po crveno-bele, pošto su već u 13. minutu fudbaleri Brava zaradili jedanaesterac.

Rodić je skrivio penal, pošto ga je lopta pogodila u ruku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u kaznenom prostoru, a penal je u gol pretvorio Kramarić koji je uspešno savladao golmana Popovića.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo previše prilika, pa je Bravo imao vođstvo od 1:0. Pred početak drugog poluvremena isključen je Dejan Stanković.

Trener crveno-belih bio je nervozan i u prvom poluvremenu, a pred start drugog dela igre sudija ga je nakon kraće rasprave poslao na tribine.

Nastavila je Zvezda da igra u svom ritmu, da nagrada stigla u 63. minutu, kada je Rišairo Živković pravom golčinom doneo izjednačenje, 1:1.

Imali su crveno-beli još nekoliko kvalitetnih prilika, ali do gola nisu mogli, sve do samog finiša kada je Rišairo ponovo pogodio mrežu Brava i doneo preokret i pobedu Crvene zvezde, 2:1.

Odigrao je dupli pas sa Milanom Pavkovim i pogodio veoma precizno donji desni ugao gola slovenačke ekipe.

Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan