GAJIĆ POSTIGAO PRVI GOL U PREMIJER LIGI: Fantastično se snašao i doprineo ubedljivoj pobedi u derbiju (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Avg.2023, 22:21

Zaigrao je i Saša Zdjelar.

Fudbaleri CSKA rezultatom 4:1 pobedili su gradskog rivala Lokomotivu u derbiju 3. kola Premijer lige Rusije.

Armejci su na poluvremenu imali dva gola prednosti zahvaljujući pogocima Fedora Čalova i povremenog srpskog reprezentativca Milana Gajića, a u nastavku utakmice Maksim Muhov je još dva puta matirao gostujućeg golmana. Strelac za Lokose bio je Jegor Pogostonov u 61. minutu.

Gajiću je gol protiv gradskog rivala prvi u >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prvenstvu Rusije otkako je u junu 2022. iz Crvene zvezde otišao u Moskvu. Saša Zdjelar je u igru ušao na poluvremenu.

CSKA je peti sa šesti bodova, a Lokomotiva osma sa četiri.

🇷🇺 GOAL! CSKA Moscow 2-0 Lokomotiv Moscow

⚽️ Milan Gajic

— FootColic ⚽️ (@FootColic) August 5, 2023

Spartak je zadržao maksimalan učinak ubedljivom pobedom protiv Rubina u Kazanju rezultatom 4:1. Moskovljani sa devet bodova dele prvo mesto sa Krasnodarom srpskog trenera Vladimira Ivića.

Ceo meč za Rubin odigrao je doskorašnji defanzivac Partizana Igor Vujačić.

Ural je kao gost bio bolji od Orenburga 2:0, dok je ekipa Krila Sovjetov na svom terenu u Samari savladala Rostov sa 5:1.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Sofija Kalceti, devojka Kun Aguera
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Moskva