Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Mladost GAT

Izvor: Beta, 01.Apr.2023, 20:24

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Mladost GAT sa 4:2, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.Strelci za Zvezdu bili su Aleksandar Katai u 18. i 90, Gelor Kanga iz penala u četvrtom minutu nadoknade poluvremena i Marko Rakonjac u 83. minuutu.Dvostruki strelac za Mladost GAT bio je Milan Rakonjac u 11. i 33. minutu.Zvezda je upisala 24. pobedu u šampionatu i zauzima prvo mesto sa 76 bodova, 21 više i utakmicom više od drugoplasiranog TSC-a.Mladost GAT je na poslednjem, 16. mestu sa 18 osvojenih bodova.U narednom kolu Zvezda će gostovati Spartaku, dok će Mladost GAT dočekati Kolubaru.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda