Izvor: Sportske.net, 11.Avg.2017, 12:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Fratrija" stiže u Krasnodar! (video)
Vicešampion Srbije sigurno će imati podršku u Krasnodaru, bez obzira na to koliko navijača bude krenulo put Rusije iz Beograda.
Fudbalere Crvene zvezde narednog četvrtka očekuje duel sa Krasnodarom u okviru plej-of faze kvalifikacija za Ligu Evrope, a navijači Spartaka najavili su dolazak na jugozapad zemlje.
Popularna "Fratrija" oglasila se putem društvenih mreža i saopštila da cena puta u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Krasnodar (bez karte za meč) staje 3.400 rubalja što je oko 50 evra.
Autobusi će krenuti iz Moskve 16. avgusta a povratak u prestonicu planiran je za četvrtak odmah nakon utakmice.
Dobro je poznato da navijači Crvene zvezde i moskovskog Spartaka gaje "bratske odnose" i zbog toga ne čudi što će "Fratrija" bodriti Zvezdu u Krasnodaru.














