EMOTIVNI IVANOVIĆ: Bivši trener Zvezde jasan posle pobede u Beogradu

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Jan.2024, 22:22

Duel 22. kola Evrolige.

Košarkaši Baskonije su 91:90 pobedili Crvenu zvezdu u Beogradu u meču 22. kola Evrolige.

Ovaj duel je bio emotivan za Duška Ivanovića koji je ove sezone na početku bio trener Crvene zvezde.

- Prvo bih se zahvalio ovoj publici. Lep gest Zvezde. U prvom poluvremenu nismo imali intenzitet, nismo igrali >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dobro, igrali smo lošu odbranu. Inspirativan meč je imao Markus Hauard, u drugom poluvremenu smo bili dosta bolji - rekao je posle meča Duško Ivanović koji je bio vidno emotivan nakon ove utakmice.

Izvor: B92, 18.Jan.2024

Trener Baskonije Duško Ivanović rekao je posle pobede Baskonije nad Crvenom zvezdom rezultatom 91:90...Baskonija je slavila na krilima Markusa Hauarda koji je ubacio 32 poena...Ivanoviću je ovo bio prvi meč u Beogradu od kada je napustio Crvenu zvezdu..."Pre svega, hvala ovoj publiic, bilo je lepo....

Sferopulos otkrio razloge Zvezdinog poraza: Ne možeš da pobediš kad primiš 91 poen

Izvor: Danas, 18.Jan.2024

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle utakmice 22. kola Evrolige u kojoj je njegov tim izgubio od Baskonije (91:90), da su crveno-beli podbacili u odbrani.

Nastavak na Danas...

Duško Ivanović dirnut dočekom u “Areni”: Postao sam deo zvezdaške porodice

Trener Baskonije Duško Ivanović rekao je posle utakmice 22. kola Evrolige u kojoj je njegov tim pobedio Crvenu zvezdu (91:90), da je povratak u “Arenu” doživeo veoma emotivno.