Izvor: B92, 17.Apr.2021, 18:20

Dva promašena penala, kiks i trijumf Zvezde za nastavak niza

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnik 2:1 (0:1) na stadionu "Rajko Mitić" u 32. kolu Linglong Superlige Srbije.
"Ludački" meč odigran je na "Marakani" koji će do kraja života pamtiti rezervni golman Surduličana Stefan Ranđelović, koji je odbranio dva penala – Filipu Falku i Mirku Ivaniću.
I to potpuno neočekivano, pošto je dobio šansu u 20. minutu usled povrede Ivana Kostića, prvog golmana Radnika, koji je takođe blistao do tog trenutka.
Ipak, ono što je uradio Ranđelović je pravi podvig kao svojevremeno bivši čuvar mreže Partizana Milan Lukač u "večitom" derbiju, ali bez "prave" nagrade zbog preokreta i gola Ivanića četiri minuta pre kraja.