Izvor: Vesti-online.com, 20.Okt.2015, 15:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Delije" stigle u Zagreb!
Što naumili, to i ostvarili. Navijači Crvene zvezde stigli su u Zagreb. Na Tviteru je osvanula fotografija "delija" kojom pozivaju na koncert za Kosovo i Metohiju, koji će u sredu da se održi na "Marakani" posle susreta Super lige Srbije, Zvezda - Vojvodina.
Međutim, navijači >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Crvene zvezde neće moći da prisustvuju meča Dinamo - Olimpijakos u trećem kolu Lige šampiona i da daju podršku grčkoj braći jer je organizator susreta zabranio gostujućim tifozima da budu na "Maksimiru".
Cojones a'la @nikola_kalinic pic.twitter.com/MTgXG9djE1— Ludi Tviterdžija (@boyanowsky) October 20, 2015
Nastavak na Vesti-online.com...
(FOTO) DELIJE STIGLE U ZAGREB: Uprkos zabrani, navijači Zvede u Hrvatskoj bodre Grke?!
Izvor: Kurir, 20.Okt.2015
Iako je Dinamo uz pristanak UEFA zabranio gostujućim navijačima dolazak na meč LŠ, Delije ipak stigle u Zagreb kako bi podržale bratski klub...ZAGREB - Fudbaleri Dinama u trećem kolu Lige šampiona na Maksimiru dočekuju grčki Olimpijakos...Dinamo i Olimpijakos, uz pristanak Evropske fudbalske...









