Izvor: B92, 06.Okt.2013, 23:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Delije: Bravo, devojke!
Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su razočarali svoje navijače koji su im na Banovom brdu skandirali: "Bravo, devojke!"
"Crveno-beli" su odigrali još jednu očajnu utakmicu, poraženi su od Čukaričkog 2:0, i dodatno iznervirali već besne nacijač.
Još tokom meča "delije" su svoje igrače 'častili' uvredljivim skandiranjem, da bi posle konačnog zvižduka nastavili da ih kritikuju. Ovaj put fudbaleri su zadržali dresove.
Zvezda posle osam kola ima 13 bodova na petom mestu, četiri manje od Partizana i Čukaričkog, a u narednom kolu dočekuje Novi Pazar.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Delije: Bravo, devojke!
Izvor: B92, 06.Okt.2013
Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su razočarali svoje navijače koji su im na Banovom brdu skandirali: "Bravo, devojke!".."Crveno-beli" su odigrali još jednu očajnu utakmicu, poraženi su od Čukaričkog 2:0, i dodatno iznervirali već besne nacijač...Još tokom meča "delije" su svoje igrače 'častili'...





