Delije: Bravo, devojke!

Izvor: B92, 06.Okt.2013, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Delije: Bravo, devojke!

Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su razočarali svoje navijače koji su im na Banovom brdu skandirali: "Bravo, devojke!"

"Crveno-beli" su odigrali još jednu očajnu utakmicu, poraženi su od Čukaričkog 2:0, i dodatno iznervirali već besne nacijač.

Još tokom meča "delije" su svoje igrače 'častili' uvredljivim skandiranjem, da bi posle konačnog zvižduka nastavili da ih kritikuju. Ovaj put fudbaleri su zadržali dresove.

Zvezda posle osam kola ima 13 bodova na petom mestu, četiri manje od Partizana i Čukaričkog, a u narednom kolu dočekuje Novi Pazar.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.