Izvor: B92, 10.Nov.2019, 15:55

Da li je Javor oštećen za penal protiv Zvezde? VIDEO

Fudbaleri Javora dočekuju Crvenu zvezdu u 15. kolu Linglong Superlige Srbije.
Javor i Crvena zvezda igraju interesantan meč na "Stadionu kraj Moravice", a iako u prvih 20 minuta nije bilo golova, bilo je dosta zanimljivosti.
Jedna je privukla pažnju više nego ostale, a to je sporna situacija iz 10. minuta utakmice kada je Javor tražio penal.
Šta se dogodilo?Dolmagić je dobio dugu loptu u kazneni prostor i posle duela sa Rodićem srušio se na zemlju, a pošto je pao u kaznenom prostoru, fudbaleri Javora su tražili penal, međutim nisu ga dobili, pa su bili vrlo nezadovoljni zbog te sudijske odluke.