Poluvreme - Zvezda gubi u Ivanjici, Javor u naletu! (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 10.Nov.2019, 16:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pljušte kritike na račun "crveno-belih".

Crvena zvezda gubi u Ivanjici od Javora sa 1:0 nakon prvih 45 minuta u meču 16. kola Linglong Superlige Srbije.

Nakon početne inicijative domaće ekipe "crveno-beli" su zaređali sa šansama, ali to je ostalo u senci momenta iz 10. minuta kada je Javor tražio penal posle duela Rodića i Dolmagića.

Pretili su redom Vulić, Rodić i Ivanić, ali bez uspeha, pa je usledio pravi hladan tuš za goste.

Igrao se 25. minut kada je Nikola Petković golom krunisao odličnu akciju Javora koja je tekla po levoj strani.

Nastavili su domaći igrači sa ozbiljnim napadima, Borjan je u nekoliko navrata morao da interveniše, pa navijači Zvezde ne mogu biti zadovoljni igrom svojih pulena i pored toga što su "crveno-beli" mogli do izjednačenja u poslednjim trenucima prvog poluvremena kada je sjajnu priliku propustio Boaći.

Komotno je moglo da bude 3-0 za Javor... kako se brukate. #fkcz

— Marko Lazarevic (@MareRedStar) 10. новембар 2019.