Borjan: Kažnjeni smo, podrška Tomaneu i Žanderu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Dec.2019, 10:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golman Crvene zvezde Milan Borjan izjavio je da je njegov tim protiv Olimpijakosa kažnjen za promašeni penal Tomanea u eliminaciji iz Evrope.

Samo tri minuta su delila Zvezdu od nastavka takmičenja u Ligi Evrope, čak i pored prečke sa "bele tačke" Tomanea, ali je Jaser El Arabi sa penala iskoristio nespretno igranje rukom Žandera.

"Veliko je razočaranje što smo ispali na ovakav način. Tri minuta su nas delila od prolaska dalje. Defanzivno smo igrali dobro, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ofanzivno nismo iskoristili šanse u prvom poluvremenu i taj penal. Kazna dođe posle toga", rekao je Borjan novinarima posle utakmice.

Fudbaleri Crvene zvezde, naglašava najbolji pojedinac u Atini, mora da se okrene domaćoj sceni.

"Idemo dalje, da se koncentrišemo na prvenstvo i Kup, da osvojimo "duplu krunu", poručuje Borjan.

Borjan ističe da je sada neophodno da se pruži podrška Žanderu i Tomaneu.

"Dešava se, ko zna zbog čega je to dobro. Ide život dalje", zaključuje Borjan.