UŽIVO: Ivanović - Navaro 0:0 (6:2)

Izvor: Večernje novosti, 06.Avg.2016, 18:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana Ivanović svoj prvi meč na Igrama igra protvi Španjolke Suarez Navaro Ana Ivanović igra svoj prvi singl meč na Olimpijskim igrama i prvi protivnik u Riju srpskoj teniserki je Španjolka Suarez Navaro. Igra se na tvrdoj podlozi, a tereni su u solidnom stanju.PRVI SET 6:2Ivanovićeva je bila sigurna. Ana je brzo napravila >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << dva brejka, već posle 18 minuta igre, i povela sa 4:1Srpska teniserka osvojila je i gem na svoj servis 5:1Lako je Ani bilo i u gemu koji je vodio ka osvajanju seta. Imala je tri set lopte (40:0) ali je Navaro osvojila pet vezanih poena i spasila gem koji je ostao u prvom setu - 5:2Španjolka je nastavila da osvaja poene i u gemu na servis Ivanovićeve kada je povela sa 0:30. Stigla je Navarova i do prve dvebrejk lopte (15:40). Ana je sprečila da osvoji brejk 40:40. Navarova je stekla novu prednost.Španjolkine dve greškezaAninu prednost i set loptu. Uspela je Ivanovićeva posle 34 minuta da osvoji prvi set - 6:2
Pogledaj vesti o: Tenis