Ana Ivanović igra za Srbiju u Novom Sadu?

Izvor: NoviMagazin.rs, 19.Mar.2015, 01:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana Ivanović igra za Srbiju u Novom Sadu?

Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović vraća se u nacionalni tim i igraće protiv selekcije Paragvaja u Novom Sadu, u meču za popunu Svetske B grupe Fed kupa.

Prema infomacijama koje su "Novosti online" dobile direktno iz njenog stručnog štaba, Ivanovićeva je već obavestila vođstvo Teniskog saveza Srbije da će biti deo državnog tima >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << u tom susretu.

Trenutno šesta teniserka sveta vraća se u nacionalnu reprezentaciju posle godinu dana pauze.

Meč za popunu Svetske B grupe Fed kupa između Srbije i Paragvaja igra se u novosadskoj dvorani Spens na tvrdoj podlozi 18. i 19. aprila.

Fed kup reprezentacija Srbije poslednji put igrala je u Novom Sadu februara 2011. godine, kada je pobedila ekipu Kanade sa 3:2.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.