Izvor: Sportske.net, 16.Dec.2012, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peto zlato za Lohtija!

Američki plivač Rajan Lohti osvojio je danas svoju petu zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u kratkim bazenima u Istanbulu, pošto je pobedio na 100 metara mešovito, dan nakon što je postavio svetski rekord u istoj disciplini.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Lohti dominantno do petog zlata

Izvor: B92, 16.Dec.2012

Američki plivač Rajan Lohti osvojio je svoju petu zlatnu medalju na svetskom prvenstvu u kratkim bazenima u Istanbulu, pobedom na 100 metara mešovito...On je u subotu postavio svetski rekord u istoj disciplini...Petostruki olimpijski šampion završio je trku za 51,21 sekundu, ispred Keneta Toa iz...

Lohti osvojio svoje peto zlato

Izvor: Blic, 17.Dec.2012, 00:29

Američki plivač Rajan Lohti osvojio je petu zlatnu medalju na svetskom prvenstvu u kratkim bazenima u Istanbulu, pošto je pobedio na 100 metara mešovito, dan nakon što je postavio svetski rekord u istoj disciplini...Petostruki olimpijski šampion završio je trku za 51,21 sekundu, ispred Keneta...