Uspešan odbojkaški kamp Pandica

Izvor: OkRadio.rs, 07.Avg.2015, 01:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uspešan odbojkaški kamp Pandica

Odbojkaški klub Panda iz Vranja uspešno je organizovao kamp u Soko Banji, u okviru koga je treniralo 70 devojčica iz Srbije i Makedonije. Po rečima Olivera Tončića, koordinatora kampa, realizovane su sve aktivnosti koje su na početku planirane. - Deca treniraju po dva puta dnevno. Uslovi za rad su odlični. Koristili smo i akva park. Dosta smo napredovali u svim elementima igre. Jednom rečju kamp je opravdao početna očekivanja – kaže Tončić. U zavisnosti od starosne dobi, svaka grupa imala je poseban program po kome je radila. Najmlađa grupa je radila na formiranju osnovnih odbojkaških tehnika...
Pogledaj vesti o: Odbojka,   Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.