Izvor: OkRadio.rs, 07.Avg.2015, 01:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uspešan odbojkaški kamp Pandica
Odbojkaški klub Panda iz Vranja uspešno je organizovao kamp u Soko Banji, u okviru koga je treniralo 70 devojčica iz Srbije i Makedonije.
Po rečima Olivera Tončića, koordinatora kampa, realizovane su sve aktivnosti koje su na početku planirane.
- Deca treniraju po dva puta dnevno. Uslovi za rad su odlični. Koristili smo i akva park. Dosta smo napredovali u svim elementima igre. Jednom rečju kamp je opravdao početna očekivanja – kaže Tončić.
U zavisnosti od starosne dobi, svaka grupa imala je poseban program po kome je radila.
Najmlađa grupa je radila na formiranju osnovnih odbojkaških tehnika...
Pogledaj vesti o: Odbojka, Vranje









