Srpski kvartet na kalendaru

Izvor: RTS, 27.Dec.2010, 19:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski kvartet na kalendaru

Odbojkašice Kana našle su se na kalendaru za 2011. godinu, a među njima su i četiri srpske lepotice, Anja Spasojević, Amadea Duraković, Milena Rašić i Ana Antonijević.

Ženski odbojkaški klub Kan predstavio je kalendar za 2011. godinu, a među 12 lepotica, nalaze se i četiri srpske odbojkašice, Anja Spasojević, koja kraci mesec mart, Amadea Duraković (septembar), Milena Rašić (oktobar), dok je novembar rezervisan za Anu Antonijević.

"Bilo me je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sramota, moram da priznam. Kada mi je fotograf pokazao kako treba da izgledam, pokušala sam da ga ubedim da mi ipak više 'leži' obučena varijanta. Ipak, kada sam videla da je sve maksimalno profesionalno i shvatila da je to trend, opustila sam se. Na kraju je bilo baš 'kul'", rekla je Anja Spasojević.

Naše devojke su još jednom pokazale da, osim što Evropi i svetu prezentuju vrhunski sport, mogu da se pohvale fenomenalnim fizičkim izgledom.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.