ODBOJKA (SL): Sa Nemcima prinudno u Beogradu

Izvor: Mondo, 25.Jun.2013, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ODBOJKA (SL): Sa Nemcima prinudno u Beogradu

Utakmica četvrtog kola Svetske lige Srbija - Nemačka tokom vikenda igraće se u Pioniru, a ne u Nišu, kako je prvobitno predviđeno, zbog velike poplave u hali Čair

Odbojkaši Srbije i Nemačke duele u Svetskoj ligi 29. i 30. juna igraće u dvorani Pionir u Beogradu, umesto u Čairu u Nišu, kako je prvobitno bilo predviđeno.

Do zamene mesta domaćinstva došlo je do zbog poplavljenog terena dvorane u >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Nišu, izazvanog vremenskim nepogodama u noći između nedelje i ponedeljka.

Predstavnici Organizacionog odbora Svetske lige Odbojkaškog saveza Srbije obavili su halu Čair i složili se da nije moguće organizovati mečeve.

Poplava u Nišu pratično je u poptunosti uništilapodlogu u hali Čair. Potopljeno je dve trećine parketa, svlačionice i kancelarije, i najverovatnije tamo se još dugo neće organizovati sportski događaji, jer će sve morati da se menja. Dodatni problem predstavlja i to što su se zbog loše kanalizacije izlile i fekalije.

(MONDO, foto: Beta/Saša Đorđević)
Pogledaj vesti o: Odbojka

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.