Voždovac posle odlaska Sikimića predstavio četiri pojačanja

Izvor: Blic, 27.Avg.2015, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Voždovac posle odlaska Sikimića predstavio četiri pojačanja

Fudbalski klub Voždovac predstavio je četiri pojačanja. Dres "zmajeva" zadužili su Miloš Mihajlov, Marko Jovanović, Elmir Asani i Jovan Stojanović.

Štoperi Mihajlov i Jovanović potpisali su jednogodišnje ugovore, a napad je ojačan Asanijem i Stojanovićem. To je učinjeno kako bi se ojačao napad posle odlaska Predraga Sikimića u Crvenu zvezdu. Inače, Mihajlov i Jovanović su bili igrači Partizana u karijeri, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dok su Stojanović i Asani nedavno nosili dres Vojvodine.

Voždovac će sa novim pojačanjima juriti drugu pobedu u šampionatu, nakon tri uzastopna remija, a naredni izazov biće dolazak Radnika iz Surdulice u Beograd, u subotu od 17.00 u osmom kolu Superlige.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.