Vojvodina zadržala Bataka

Izvor: Mondo, 24.Maj.2017, 11:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina zadržala Bataka

Radoslav Batak produžio je ugovor sa "lalama" do juna 2019. godine.

Fudbalski klub Vojvodina završio je sezonu osvajanjem trećeg mesta u domaćem prvenstvu i eliminacijom u polufinalu Kupa Srbije.

Tokom tih 10 meseci na klupi novosadske "stare dame" sedela su čak četvorica trenera, a onaj koji je sezonu priveo kraju, Radoslav Batak, dobio je u sredu poverenje uprave kluba za naredne dve godine.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Nekadašnji prvotimac Vojvodine, rođeni Novosađanin, potpisao je ugovor koji važi do juna 2019, odnosno godinu dana duže od prethodnog, koji je sklopljen 23. aprila.

Batak je predvodio ekipu na sedam mečeva, uz skor 3-2-2 i gol-razliku 5:4.

Početak priprema za sezonu 2017/18, koja će početi mečevima kvalifikacija za Ligu Evrope, zakazan je već za 3. jun.

Borbe za Evropu ovog leta kreću 29. juna, a "lale" će ime prvog protivnika saznati 19. juna, kada će biti obavljen žreb u Nionu.

Radoslavu Bataku je Vojvodina prvi klub u kome radi samostalno. Pre toga je bio pomoćni trener u dva tajlandska kluba.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Batak u Vojvodini do 2019. godine

Izvor: B92, 24.Maj.2017

Trener Vojvodine Radoslav Batak produžio je ugovor s Novosadjanima do juna 2019. godine, saopšteno je na sajtu kluba. Iako je sezona završena proteklog vikenda, fudbaleri Vojvodina će pripreme za novu sezonu početi 3. juna u sportskom centru "Vujadin Boškov" u Veterniku.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.