Izvor: Nezavisne Novine, 14.Feb.2018, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Višća pred jubilejom

Fudbalski reprezentativac BiH i član Basakšehira Edin Višća u nedjelju bi mogao da odigra 250. utakmicu u ovom turskom klubu, čiji je član od avgusta 2011. godine.

Napadač je i ove sezone standardan u Basakšehiru pa se očekuje da će ove sedmice proslaviti vrijedan jubilej.

U ukupno 249 odigranih utakmica je postigao 62 gola i tome dodao 64 asistencije. Već sezonama je jedan od ključnih igrača tima >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << iz Istanbula, iako je već nekoliko prelaznih rokova bilo priče da će napustiti klub.

Pred početak ove sezone je bio najbliži odlasku iz kluba i to u redove Trabzona, ali je ostao, i sa Basakšehirom se bori za titulu prvaka Turske.

Njegov tim je trenutno drugi na tabeli sa bodom manje od Galatasaraja. Višća je ove sezone u prvenstvu Turske postigao četiri gola i zabilježio 10 asistencija.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.