Van der Vart konačno u Totenhemu

Izvor: B92, Beta, 01.Sep.2010, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Van der Vart konačno u Totenhemu

Holandski fudbalski reprezentativac Rafael van der Vart prešao je iz madridskog Reala u londonski Totenhem.

Za ovaj transfer londonski klub tražio je i dobio posebnu dozvolu od čelnika Premijer lige, pošto je posao sklopljen u sredu, dan posle završetka letnjeg prelaznog roka.

Trener Totenhema Hari Rednap izjavio je da je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << londonski klub Realu platio obeštećenje od osam miliona funti (9.65 miliona evra).

Holandski igrač sredine terena ima 27 godina, a za Real je u prethodne dve sezone odigrao 71 utakmicu i postigao 12 golova.

Van der Vart je za reprezentaciju Holandije do sada odigrao 83 utakmice i postigao 16 golova.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.