(VIDEO) ORLIĆI POBEDILI, ALI ŽALE: Eh, ta Slovenija...

Izvor: Kurir, 11.Okt.2016, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) ORLIĆI POBEDILI, ALI ŽALE: Eh, ta Slovenija...

.

"Videla se razlika u klasi Ima ovde momaka koji su osvojili svetsko i evropsko prvenstvo Sve su to dobri momci i mislim da možemo daleko da doguramo", rekao je Andrija Živković novinarima posle utakmice u Gornjem Milanovcu

Mlada selekcija Srbije se plasirala u baraž za Evropsko prvenstvo, pošto je pobedila Sloveniju sa 3:1 i prošla kao jedna od četiri nabolje drugoplasirane ekipe

Prema rečima Živkovića, protiv Slovenije se video umor u njegovoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ekipi, ali da su nepotrebni izgovori

"Najvažnije je da smo pobedili i biće sve bolje", naveo je Živković

Trostruki strelac, kapiten Uroš Đurđević rekao je da je njegova ekipa očekivala tešku utakmicu protiv Slovenije, koju je nazvao dužnikom jer je Srbiji nanela jedini poraz u kvalifikacijama

"Očekivali smo ovako tešku utakmicu, a Slovenci su nam ostali dužni jer su nam naneli jedini poraz u kvalifikacijama Već bismo bili na Evropskom prvenstvu da to nismo izgubili, ali šta je - tu je", rekao je Đurđević i dodao da mu je nebitno ime protivnika u baražu

On je kazao da je njegova ekipa pokazala da je "prava"

"Pokazali smo da smo prava ekipa i da možemo svakoga da pobedimo", kazao je napadač Partizana i kapiten mlade reprezentacije Srbije

Sergej Milinković-Savić je rekao da je Norveška najpoželjniji protivnik u baražu

"Nisam gledao nijednu ekipu, ali sve su dovoljno dobre da pruže dobar otpor, čim su tu Videćemo, ako treba da biram, Norveška nije zvučna ekipa kao ostale dve", rekao je Milinković-Savić

On je kazao da je Slovenija pružila odličan otpor

"Mislili smo da će da se povuku, ali su pružili odličan otpor Pomogao nam je rani gol i velika je žal što smo brzo i primili Držali smo se, dali sve što smo mogli, pobedili i čekamo žreb Video se umor, a Slovenija nas je terala da malo više trčimo", kazao je Milinković-Savić

Njegov saigrač Miloš Veljković žali za porazom od Slovenije u prvom susretu i prvim mestom

"Bilo je teško od početka, ali smo srećom uspeli da pobedimo Šteta što nismo pobedili i u Sloveniji pa da idemo kao prvi u grupi Koga god da dobijemo žrebom moraćemo da damo maksimum", rekao je Veljković

Žreb za baraž obaviće se u petak, a potencijalni rivali Srbije su Austrija, Španija i Norveška

Autor: Beta,Kurir sport
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.