UEFA: Možemo da pričamo o nastavku sezone

Izvor: B92, 29.Apr.2020, 21:59

UEFA: Možemo da pričamo o nastavku sezone

Iz Evropske kuće fudbala stižu informacije da je moguće da ćemo 2020. godine ipak gledati fudbal.

U poslednjih nekoliko dana smo videli da su brojne fudbalske lige poput Francuske, Holandije ili Belgije otkazale svoja prvenstva.

Tim Mejer iz UEFA rekao je da postoje šanse da se sezona 2019/20 nastavi i da je on pristalica takvog scenarija.

"U svim razgovorima oko nastavka sezone elitnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << fudbala je glavna stvar bila zdravlje fudbalera, ali i navijača. Sve organizacije imaju svoje planove oko nastavka sezone i svi slušaju doktore i nadređene i mogu da kažem da trenuto možemo da pričamo o nastavku sezone koja je suspendovana zbog pandemije koronavirusa", rekao je gospodin Mejer.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

UEFA: Možemo da pričamo o nastavku sezone

Izvor: Nezavisne Novine, 29.Apr.2020

Iz Evropske kuće fudbala stižu informacije da je moguće da ćemo 2020. godine ipak gledati fudbal.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.