Izvor: B92, 03.Dec.2015, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Troa traži novog trenera
Francuski fudbalski prvoligaš Troa otpustio je trenera Žan-Marka Furlana posle očajnog starta sezone i poslednjeg mesta na tabeli, objavljeno je na sajtu kluba.
Troa posle 16 kola Lige 1 još uvek ne zna za trijumf, osvojila je samo pet bodova, a juče je poražena na svom terenu od Tuluza sa 3:0.
Klub još uvek nije našao zamenu za Furlana, dva dana uoči meča sa Remsom u šampionatu.
Furlan je Trou prošle sezone uveo u elitnu ligu Francuske, a tokom karijere vodio je Strazbur i Nant.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








