Torino i Salernitana preslikali rezultat iz prve utakmice

Izvor: Piplmetar.rs, 16.Apr.2023, 23:30

Home Međunarodni fudbal Torino i Salernitana preslikali rezultat iz prve utakmice
Autor: Nemanja Janošev

nedelja 16.04.2023.

17:12 >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs <<

Izvor: Sportske.net

Podela bodova
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Torina i Salernitane remizirali su na „Olimpijskom stadionu“ 1:1 (0:1) u okviru 30. kola Serije A.
Baš kao i u prethodnom duelu dva tima, meč je okončan sa po golom na obe strane, a identično je i to što su i Toni Vilena i Toni Sanabrija bili strelci u oba duela.
Prvobitno je Salernitana povela golom Tonija Vilene u 9. minutu, da bi Torino imao dosta dobrih akcija do kraja prvog poluvremena, uglavnom preko leve strane i Nemanje Radonjića koji je bio raspoložen i opasan.
Izjednačenje je stiglo u 57. minutu kada je pomenuti Sanabrija i to je bio konačan ishod meča.