Tevez primećen u Milanu kako pregovara sa Interom!

Izvor: Blic, 08.Apr.2011, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tevez primećen u Milanu kako pregovara sa Interom!

Napadač Mančester sitija Karlos Tevez boravio je u četvrtak u Milanu gde se sastao sa čelnicima Intera.

Iako nero-azuri nisu želeli da medijima potvrde ove informacije, obavljen je prvi nezvanični sastanak Argentinca, njegovog agenta i predstavnika Intera u cilju početka pregovora oko eventualnog letnjeg transfera.

Inter je, kako se saznaje, spreman da plati 25 miliona evra Sitiju za Teveza koji se izgleda zasitio Premijer lige i želi fudbal u zemljama >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sa dužim sunčanim intervalima.

Ono što bi moglo da predstavlja kočnicu u pregovorima je pozicija Leonarda u klubu.

Posle debakla od Šalkea u Ligi šampiona i gotovo sigurno izgubljene titule u prvenstvu, Brazilac će biti smenjen ali će ostati u Interu i to u ulozi sportskog direktora.

Samim tim, na novom treneru je da odluči da li će mu biti potreban Tevez pored Etoa, Milita, Pandeva i Pacinija.

Povezane vesti: Tevez namerava da potpiše za Inter Maradona: Tevez vrti gazde Sitija oko prsta Inter nudi Balotelija za Teveza

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Tevez se sastao sa čelnicima Intera

Izvor: Sportal.rs, 08.Apr.2011

Argentinski napadač iz redova Mančester sitija Karlos Tevez prema poslednjim informacijama, koje je eksluzivno objavio TuttoMercatoWeb, sastao se sa čelnicima Intera u Milanu.

Nastavak na Sportal.rs...

Tevez tajno pregovara sa čelnicima Intera!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Apr.2011, 16:19

Argentinski fudbaler i napadač Mančester sitija Karlos Tevez boravio je u četvrtak u Milanu gde se sastao sa čelnicima Intera, prenose italijanski i engleski mediji!..Iako "neroazuri" nisu želeli da medijima potvrde ove informacije, obavljen je prvi nezvanični sastanak Argentinca, njegovog agenta...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.