Izvor: B92, 20.Dec.2010, 21:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teves odlučio da ostane u Sitiju
Fudbalski klub Mančester siti saopštio je da je argentinski napadač Karlos Teves povukao svoj zahtev da napusti klub.
Teves je ranije ovog meseca posle spora sa zvaničnicima kluba rekao upravi da želi da ode.
Siti je u saopštenju naveo da je Teves sada "izrazio svoju apsolutnu posvećenost klubu i formalno povukao zahtev za transfer".
U saopštenju se dodaje da Tevesov ugovor >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << neće biti promenjen i da su i on i klub "usredsređeni na mogućnosti koje su pred njima".
Siti od 21.00 sati igra protiv Evertona u poslednjem meču 18. kola Premijer lige, a eventualnom pobedom "građani" bi došli do prvog mesta na tabeli.











