Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Jan.2023, 18:41
TUGA POTRESLA SRPSKI FUDBAL: Preminuo legendarni golgeter (FOTO)
Odigrao je preko 150 utakmica u Drugoj ligi SFRJ.
Nekadašnji igrač Borca iz Čačka i odlični golgeter Dragan Aćimović Aćim preminuo je u 67. godini života. U Borcu je bio nezamenljivi centarford početkom i sredinom 80-tih godina prošlog veka.
Osim Borca, igrao je za užičku Slobodu, makedonski Pelister i subotički Spartak sa kojim je izborio plasman u Prvu ligu SFRJ 1986. U insotranstvu je igrao za Grenobl.
U Drugoj ligi Jugoslavije odigrao je više od 150 utakmica, a sahranjen je u četvrtak na groblju u Donjim Trbušanima.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






