TOTENHEM ZABRANIO VUVUZELE

Izvor: Kurir, 20.Jul.2010, 16:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TOTENHEM ZABRANIO VUVUZELE

LONDON - Londonski Totenhem je postao prvi engleski fudbalski prvoligaš koji je zabranio korišćenje vuvuzela na svom stadionu. Totenhem je saopštio da južnoafrički duvački instrumenti mogu da predstavljaju "nepotrebni rizik za javnu bezbednost" i da bi mogli da spreče navijače da čuju hitna obaveštenja o bezbednosti. Premijer liga nije donela odluku o korišćenju >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << vuvuzela na utakmicama.

Bučne plastične trube postale su jako popularne posle nedavno završenog Svetskog prvenstva u Južnoj Africi, na kome su bili sastavni deo svih utakmica i često su se stapali sa obaveštenjima na mečevima.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.