Svi plaćaju kaznu za šampanjac

Izvor: Kurir, 09.Dec.2009, 02:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svi plaćaju kaznu za šampanjac

BEOGRAD - Za čašu pića dali su po 40.000 dinara. Skupo! Šampanjac koji su ispili na Zvezdinom stadionu posle fudbalske utakmice između Srbije i Francuske i koja će ih koštati po 40.000 dinara, predsednik Boris Tadić, ministarka sporta Snežana Samardžić-Marković i predsednik Skupštine grada Beograda Aleksandar Antić platiće vrlo rado! Iz Predsedništva Srbije juče nam je rečeno da je Tadić i pre nego što je počelo suđenje rekao da će platiti kaznu, ma kolika da je.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Ministarka ponosna na srpske sportiste

Izvor: Beta, 09.Dec.2009

BEOGRAD, 9. decembra 2009. (Beta) - Ministar omladine i sporta Snežana Samardžić Marković istakla je u sredu da je 2009. godina bila izuzetno uspešna za sportiste iz Srbije..."Privilegija je biti ministar sporta u Srbiji, jer su njeni sportisti zaista nacionalni brend", navela je Samardžić...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.