Izvor: Kurir, 09.Dec.2009, 02:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svi plaćaju kaznu za šampanjac
BEOGRAD - Za čašu pića dali su po 40.000 dinara. Skupo! Šampanjac koji su ispili na Zvezdinom stadionu posle fudbalske utakmice između Srbije i Francuske i koja će ih koštati po 40.000 dinara, predsednik Boris Tadić, ministarka sporta Snežana Samardžić-Marković i predsednik Skupštine grada Beograda Aleksandar Antić platiće vrlo rado! Iz Predsedništva Srbije juče nam je rečeno da je Tadić i pre nego što je počelo suđenje rekao da će platiti kaznu, ma kolika da je.
Ministarka ponosna na srpske sportiste
Izvor: Beta, 09.Dec.2009
BEOGRAD, 9. decembra 2009. (Beta) - Ministar omladine i sporta Snežana Samardžić Marković istakla je u sredu da je 2009. godina bila izuzetno uspešna za sportiste iz Srbije..."Privilegija je biti ministar sporta u Srbiji, jer su njeni sportisti zaista nacionalni brend", navela je Samardžić...




