Izvor: Nezavisne Novine, 02.Sep.2014, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Švajnštajger novi kapiten Njemačke
BERLIN - Selektor njemačke fudbalske reprezentacije Joakim Lev imenovao je danas igrača Bajerna Bastijana Švajnštajgera za novog kapitena, umjesto Filipa Lama koji je u julu završio reprezentativnu karijeru.
Švajnštajger trenutno ima problema sa povredom koljena, tako da će tim u srijedu u prijateljskoj utakmici protiv Argentine, u svojevrsnoj reprizi finala Mundijala, selekciju "pancera" predvoditi golman Manuel Nojer.
Švajnštajger je postao pravi heroj Njemačke, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u pohodu te zemlje na četvrti trofej prvaka svijeta u Brazilu, pošto se uprkos primljenog udarca laktom i povredi arkade u finalu protiv Argentine borio do kraja meča, koji je završen pobjedom njegovog tima od 1:0.
Nastavak na Nezavisne Novine...




