Izvor: Sportske.net, 03.Maj.2020, 08:40
Superligaš kažnjen zbog treninga!
Neki klubovi se nisu pridržavali propisa.
Od ponedeljka će svi fudbalski timovi u Srbiji moći da treniraju pod posebnim uslovima, ali izgleda da se zabrane treninga u dosadašnjem toku vanrednog stanja nisu svi pridržavali.
Kako Kurir saznaje, neki superligaši su "inkognito" trenirali, a jedan klub je čak i kažnjen zbog nepoštovanja zabrane treninga.
Zbog pandemije koronavirusa, fudbalska sezone je stala ne samo u Srbiji, već i u čitavom svetu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pa je uvedena i stroga zabrana javnog okupljanja i treninga.
Sankcije za nepoštovanje pravila idu od novčanih, pa čak i do zabrane treninga, a svi klubovi su obavešteni o propisima.
U toku naredne nedelje trebalo bi da bude poznat i datum kada se nastavlja Superliga Srbije.
Pogledaj vesti o: Fudbal








