Srećko Katanec novi selektor Albanije

Izvor: Blic, 25.Nov.2011, 16:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srećko Katanec novi selektor Albanije

Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Slovenije Srećko Katanec novi je selektor Albanije, a godišnja zarada će mu biti 120.000 evra.

Kako prenosi RTS, Katanec, koji je tokom igračke karijere nastupao i za beogradski Partizan, zameniće na klupi Albanije Josipa Kužea.

"Katanec je novi trener. On je ambiciozan i ima samopouzdanje. Ovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je sjajna prilika za njega", rekao je o imenovanju Kataneca jedan neimenovani zvaničnik albanskog fudbalskog saveza.

Ugovor će biti potpisan narednih dana.

Katanec je svojevremeno bio i selektor Makedonije.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.