Škotska i Engleska igraće dva meseca posle referenduma

Izvor: Vesti-online.com, 15.Jul.2014, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Škotska i Engleska igraće dva meseca posle referenduma

Fudbalske reprezentacije Engleske i Škotske sastaće se 18. novembra u prijateljskoj utakmici, objavili su britanski mediji.

 

Susret će se odigrati tačno dva meseca posle referenduma u kojem će građani Škotske glasati za otcepljenje od Velike Britanije.

 

Škotska će se 18. septembra izjasniti da li će se otcepiti posle 300-godišnje unije sa Engleskom i postati nezavisna država.

 

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.