Izvor: Vesti-online.com, 18.Nov.2010, 15:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skolarija navijači Gojasa pogodili tranzistorom
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Brazila i trenera Palmeirasa Luis Felipe Skolari pogođen je tranzistorom u glavu, dok je posle pobede u polufinalu Južnoameričkog kupa nad Gojasom od 1:0 na terenu davao intervju.
Skolari se uhvatio za potiljak i napravio bolnu grimasu, ali se okrenuo prema tribinama odakle je doleteo tranzistor i pokazao pesnicu.
"Trebaće im malo više od jednog obicnog tranzistora da me obore", rekao je Skolari.
Skolari je doveo brazilsku selekciju do titule svetskog pravka na Mundijalu u Japanu i Južnoj Koreji 2002. godine.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







