Sjajan fudbal na Anoeti!

Izvor: Mondo, 15.Jan.2019, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četiri gola u prvom poluvremenu, ukupno pet.

Jednu od najboljih utakmica ove sezone u Primeri gledali smo na zatvaranju 19. kola!

Real Sosijedad - Espanjol 3:2 (2:2).

Manje od 10 minuta bilo je potrebno da domaći fudbaleri povedu 2:0, međutim, gosti su uspeli da izjednače do odlaska na odmor.

Zanimljivo, prva tri gola postignuti su posle kornera. Doduše, drugi iz penala, ali dosuđenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << zbog igranja rukom na centaršut iz ugla, a četvrti je bio autogol Ljorentea nakon što se lopta odbila od prečke i njegove nespretne reakcije.

Nerešen rezultat trajao je do 63. minuta, kada je Vilijan Hose na drugoj stativi posle centaršuta sa desne strane iskoristio nesporazum gostujućih defanzivaca i golmana, pa spretnom reakcijom sproveo loptu u mrežu.

Ređali su se potom napadi Espanjola, posebno kada je Real Sosijedad ostao sa igračem manje zbog isključenja strelca vodećeg gola, Mikela Merina u 75. minutu, ali promene rezultata nije bilo...