Šimunić: Bilić za mene više ne postoji

Izvor: Glas javnosti, 24.Jun.2012, 13:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šimunić: Bilić za mene više ne postoji

Hrvatski fudbalski reprezentativac Josip Šimunić izjavio je da ga je sada već bivši selektor Slaven Bilić ponizio na EP i da on za njega više ne postoji. Šimunić kao jedan od najiskusnijih igrača u ekipi u Poljskoj i Ukrajini nije odigrao ni minut.

"Bilić mi je pre šampionata rekao da sam mu veoma važan, a onda me bez objašnjenja ostavio na klupi. Da >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << li sam to zaslužio posle svega što sam dao reprezentaciji", rekao je Šimunić, rođeni Australijanac, koji je od 2001. za Hrvatsku odigrao 95 utakmica.

On je dodao da Bilić za njega više ne postoji.

"Ponizio mi je kao čoveka i on za mene više ne postoji. Žao mi je zbog svega, jer da smo imali malo hrabrijeg selektora sigurno bismo prošli grupu", istakao je Šimunić.

Hrvatska je na EP u Poljskoj pobedila Irsku 3:1, odigrala nerešeno sa Italijom 1:1 i izgubila od Španije 1:0.

Nastavak na Glas javnosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Šimunić: Bilić za mene više ne postoji

Izvor: Kurir, 24.Jun.2012

Bilić mi je pre šampionata rekao da sam mu veoma važan, a onda me bez objašnjenja ostavio na klupi, rekao je Šimunić..Hrvatski fudbalski reprezentativac Josip Šimunić izjavio je da ga je sada već bivši selektor Slaven Bilić ponizio na EP i da on za njega više ne postoji. Šimunić kao jedan...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.